Intensive Care Line

Intensive Care Line

Intensive Care Line


Jeśli martwisz się przebarwieniami oraz chcesz dodać blasku suchej, matowej cerze - ta linia jest właśnie dla Ciebie! Idebenon oraz witamina c to silne antyoksydanty, o szerokim spektrum działania.

Kosmetyki sprawdzą się w pielęgnacji każdej cery, także wrażliwej. Zawierają tylko łagodne składniki, które nie powodują podrażnień. Regularne stosowanie przyczyni się do odżywienia i wzmocnienia struktury skóry.Produkty


Ampułki Vita Rise oraz przeciwstarzeniowa ampułka idebenone: poprawią wygląd cery, wyrównają jej kolor oraz rozjaśnią przebarwienia. Zadbają także o odpowiedni poziom nawilżenia i zwiększą jędrność.


Krem Water Intensive All Kill to wyjątkowy produkt, posiada aż 50% wody morskiej wydobywanej z głębokich wód wyspy Jeju. Skutecznie regeneruje oraz przyspiesza proces gojenia ran. Jego konsystencja szybko się wchłania jednocześnie głęboko nawilżając skórę. Produkt polecany zarówno do cery tłustej i suchej.


Efekt stosowania kosmetyków z linii Intensive care? Rozświetlona i nawilżona skóra bez zmarszczek!Sprawdź produkty z Linii Intensive Care


Następna linia produktowa SPRAWDŹ